Valentijnsdag 2025

Beleef een onvergetelijke avond met je Valentijn en ontdek de culinaire magie van een exclusief viergangendiner, gepresenteerd op een werkelijk unieke locatie aan de Brabantse Wal. Laat je smaakpapillen verrassen!

Op zaterdag 15 februari openen we speciaal onze deuren voor een romantische ervaring, met een verrassingsmenu dat je hart sneller zal doen kloppen.

Jullie worden om 18:30 ontvangen met een verfijnde amuse en sprankelend welkomstdrankje. Vervolgens begint om 19:00 de culinaire reis waar je lang nog over na zult praten. En dat alles voor slechts € 65,- per persoon.

Wees er snel bij, want we hebben maar een beperkt aantal tafeltjes beschikbaar. Op is echt op!

Maak je avond nog bijzonderder met ons bijpassende wijn- of thee-arrangement, speciaal samengesteld voor een ultieme smaakbeleving. Wil je jezelf en je geliefde écht in de watten leggen? Combineer het diner met een overnachting en een heerlijk ontbijt, al vanaf € 235,-

Reserveer gauw je plekje via 0619117004 of stuur een e-mail naar welkom@villaheidetuin.nl onder vermelding van ‘Valentijnsdiner 2025’.

We kijken ernaar uit je snel te verwelkomen!

Opening van het picknick seizoen bij Villa Heidetuin: “Beleef de magie van het buitenleven en vier samen met ons de Opening van het Picknickseizoen bij Villa Heidetuin! Dit sfeervolle evenement markeert het begin van zonnige dagen in de natuur en zet onze exclusieve Villa Heidetuin Picknickmanden in de schijnwerpers. Met de komst van het mooie weer kunnen we weer volop genieten van de prachtige bossen en heide.

Onze picknickmanden, gevuld met heerlijke culinaire verrassingen, zijn na het evenement te bestellen en af te halen in de maanden die volgen. We bieden verschillende opties, zoals een ontbijt-, lunch- of borrelmand. Zo werken onze picknick manden:

•Maak je keuze en bestel 2 dagen van tevoren.

•Haal je mand op en zoek een idyllisch plekje in het bos.

•Geniet van een heerlijke picknick in de natuur!

•Breng de mand en servies gewoon weer bij ons terug.

Tijdens de afgelopen jaren hebben we geweldige ervaringen opgedaan met onze afhaalservice bij Villa Heidetuin. Veel mensen wisten ons te vinden voor warme dranken en lekkernijen, wat hen een moment van vreugde bracht tijdens hun wandeling. De enthousiaste reacties lieten zien hoeveel waarde onze gasten hechten aan kwalitatief goed eten en gastvrijheid.

Dit succes heeft ons geïnspireerd om nieuwe culinaire belevingen aan te bieden. Na dit picknickevenement zijn onze manden weer te verkrijgen, net zoals elk jaar.

Tijdens het evenement krijg je de unieke kans om onze picknickmanden op een bijzondere manier te beleven. Je kunt je een mand ophalen (te bestellen tot 13 mei 12:00) of zelf vullen met de heerlijkste lekkernijen van foodstands op onze sfeervolle veranda. Zo koop je alleen de gerechten die jij het allerlekkerst vindt!

Geniet van onze unieke, ambachtelijke sandwiches, verrukkelijke zoete lekkernijen en haal een verfrissend drankje of warme kop koffie bij onze bar. Deze interactieve ervaring laat je kennismaken met de hoogwaardige producten van Villa Heidetuin, terwijl je ondergedompeld wordt in een ontspannen en idyllische buitenomgeving.

Geniet van heerlijk eten, een prachtige omgeving en een onvergetelijke dag vol ontspanning terwijl we samen het nieuwe seizoen feestelijk inluiden!

Breng simpelweg je picknickkleed mee, zoek een perfect plekje op het betoverende Landgoed Lievensberg, en we hopen je daar te zien!”