Wie zijn wij

Wij, Don en Ingrid van Rooy, heten je van harte welkom op de website van Villa Heidetuin.
Voor ons is Villa Heidetuin een droom die uitkomt: een schitterend landgoed met een grote parkachtige tuin waar we een sfeervolle Bed & Breakfast met daghoreca en terras van hebben kunnen maken.
Een plek waar wij thuis zijn, en waar we er alles voor doen om onze gasten zich ook thuis te laten voelen. Want onze droom willen we graag met jullie delen: of je nu komt overnachten, lunchen of om even met een drankje in de tuin te zitten, wij vinden het geweldig je in ons paradijsje te mogen ontvangen.

Samen met onze drie kinderen, Fae, Nyc en Tink, wonen we op de eerste verdieping van het pand. Samen doen we ons best om uw verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Wees welkom en geniet van de warme sfeer die zo typerend is voor onze Villa!

Voel het gras onder je tenen en geniet van een heerlijk gevulde picknickmand op een zelf gekozen plekje.

Villa Heidetuin heeft verschillende picknickmanden die je tot een dag van tevoren kunt reserveren.

Wij zorgen dat de mand klaar staat! Wees er tijdig bij want we hebben een beperkt aantal luxe picknickmanden op voorraad.


•Haal je mand op en zoek een idyllisch plekje in het bos.

•Geniet van een heerlijke picknick in de natuur!

•Breng de mand en servies gewoon weer bij ons terug.