Prijzen, voorzieningen en annulering voorwaarden

Algemene voorwaarden:

  • Inchecken kan tussen 15:00 en 20:00 uur. Daarvoor en daarna uitsluitend in overleg vooraf. Na 22:00 uur berekenen we een toeslag;
  • Uitchecken uiterlijk 11:00;
  • Huisdieren zijn niet toegestaan. Officiële hulphonden in/na overleg;
  • Eventueel bezoek dient vooraf aangemeld in persoon of via sms;
  • We hebben uitsluitend parkeerplaatsen voor onze gasten. Eventueel bezoek dient dus aan de Balsedreef te parkeren;
  • verlies van sleutel € 50,-;
  • extra sleutel (in overleg, vooraf, indien voorradig) € 20,-;

Prijzen per kamers vanaf 6 januari 2025
Kamer Weekend, 1 persoon/ 2 personen zondag t/m dond., 1 persoon/ 2 personen
Azur € 118,50 / € 135,00 € 114,50 / € 129,50
Vert € 125,00 / € 145,00 € 118,50 / € 142,50
Blanc € 125,00 / € 145,00 € 118,50 / € 142,50
Chocolat € 135,00 / € 159,50 € 124,50 / € 157,50
Gris € 135,00 / € 159,50 € 124,50 / € 157,50
Suite Jasmin € 152,50 / € 185,00 € 152,50 / € 185,00
Inclusief ontbijt, exclusief toeristenbelasting € 3,25 p.p.p.n.
Extra's
Omschrijving Prijs
Baby ledikant plaatsen tot 2 jaar € 30,00 eenmalig per reservering
Baby campingbedje plaatsen tot 2 jaar € 20,00 eenmalig per reservering
Extra persoon 2 – 4 jaar € 35,00 per nacht
Extra persoon 4-12 jaar € 45,00 (wij plaatsen extra bed en prijs is inclusief ontbijt)
Extra persoon 12 – 99 jaar € 50,00 (wij plaatsen extra bed en prijs is inclusief ontbijt)

Gites

Te boeken vanaf 2 nachten, 1 nacht enkel op aanvraag en i.o. Don / Ingrid
Extra kosten bij 1 nacht altijd € 50,00
Prijzen Gites t/m 31 maart 2025 - per nacht, exclusief ontbijt
Gite 1 persoon 2 personen 3 personen 4 personen
zondag t/m donderdag € 165,00 € 185,00 € 215,00 € 245,00
zondag t/m donderdag € 175,00 € 205,00 € 235,00 € 265,00
exclusief toeristenbelasting € 3,25 p.p.p.n.

Verdere voorwaarden en services Gites

Onze prijzen zijn inclusief bedlinnen en opgemaakte bedden; keukenlinnen; handdoekenpakket p.p. In elke badkamer is tevens een badmat te vinden.

Deze handdoeken mag u niet meenemen uit het huisje.

In de keuken staat o.a. zout, peper, suiker, koffie, thee, vaatwas tabletten en afwasmiddel voor jullie klaar.

Ontbijt is los bij te boeken:

kosten voor onze gasten van de gites € 17,50 p.p. en € 11,50 voor kinderen 4 tot 12 jaar. Kinderen 1 tot en met 3 jaar € 6,50

Bij midweek en weekverhuur geldt:

De prijzen zijn inclusief eindschoonmaak waarbij wij er wel van uitgaan dat de huisjes veegschoon achtergelaten worden, dat de vaat is gedaan; aanrecht schoon is en afval weg is. Is dit niet het geval zijn wij genoodzaakt E 50 extra kosten te rekenen. 

Indien u langer dan een week verblijft maken wij 1 x per week schoon; verschonen wij de bedden en ontvangen jullie schone handdoeken en keukenlinnen. Ook tussentijds kun je altijd om een schoon handdoekenpakket vragen, dit kost dan € 9,50 p.p.

Lang verblijf: Waarborgsom voor de huisjes € 150,00 welke uiteraard retour wordt gegeven als er niets kapot is.

Betreft afval:

Wij geven oranje vuilniszakken voor uw plastic afval

Indien u karton heeft staat er een speciale container 

Idem geldt voor uw glaswerk

Aankomen en niet meteen boodschappen moeten doen, kies een van onze welkomstpakketten:

Borrelbox

Gemarineerde olijven in heerlijke kruiden
Diverse smeersels: huisgemaakte humus en pesto; truffelolie
Half gedroogde tomaten in olie
mooie selectie kazen
Ambachtelijke quiche
zoetzuurtje van groenten
Opgemaakte carpaccio met rucola, parmezaan en truffeldressing
Overheerlijke gamba’s in lichte look saus
Luxe nootjes
Baguette
Huisgemaakte kaasstengels
Als dessertje een zoete verrassing 

Minimaal 2 personen – per 2 personen € 49,00

Heerlijke pan huisgemaakte soep die klaar staat met boerenbrood; tapenade en boter € 16,50 per 2 personen.

Annulerings voorwaarden:

  • Het zou kunnen voorkomen dat je de reservering moet annuleren.
    • Dat kan tot een maand voor verwachte aankomstdag, kosteloos.
    • Bij annulering tussen een maand en twee weken voor de verwachte aankomstdag wordt er 25% aan u in rekening gebracht.
    • Bij annulering binnen twee weken voor de verwachte aankomstdag wordt er 50% in rekening gebracht.
    • Bij een annulering binnen een week voor de verwachte aankomstdag dient u het volledige bedrag te voldoen.
  • Als u de datum wijzigt kan dit kosteloos tot twee weken voor de verwachte aankomstdag. In alle overige gevallen worden er kosten in rekening gebracht. Neem in voorkomende gevallen contact met ons op. 

Opening van het picknick seizoen bij Villa Heidetuin: “Beleef de magie van het buitenleven en vier samen met ons de Opening van het Picknickseizoen bij Villa Heidetuin! Dit sfeervolle evenement markeert het begin van zonnige dagen in de natuur en zet onze exclusieve Villa Heidetuin Picknickmanden in de schijnwerpers. Met de komst van het mooie weer kunnen we weer volop genieten van de prachtige bossen en heide.

Onze picknickmanden, gevuld met heerlijke culinaire verrassingen, zijn na het evenement te bestellen en af te halen in de maanden die volgen. We bieden verschillende opties, zoals een ontbijt-, lunch- of borrelmand. Zo werken onze picknick manden:

•Maak je keuze en bestel hier 2 dagen van tevoren.

•Haal je mand op en zoek een idyllisch plekje in het bos.

•Geniet van een heerlijke picknick in de natuur!

•Breng de mand en servies gewoon weer bij ons terug.

Tijdens de afgelopen jaren hebben we geweldige ervaringen opgedaan met onze afhaalservice bij Villa Heidetuin. Veel mensen wisten ons te vinden voor warme dranken en lekkernijen, wat hen een moment van vreugde bracht tijdens hun wandeling. De enthousiaste reacties lieten zien hoeveel waarde onze gasten hechten aan kwalitatief goed eten en gastvrijheid.

Dit succes heeft ons geïnspireerd om nieuwe culinaire belevingen aan te bieden. Na dit picknickevenement zijn onze manden weer te verkrijgen, net zoals elk jaar.

Tijdens het evenement krijg je de unieke kans om onze picknickmanden op een bijzondere manier te beleven. Je kunt je een mand ophalen (te bestellen tot 13 mei 12:00) of zelf vullen met de heerlijkste lekkernijen van foodstands op onze sfeervolle veranda. Zo koop je alleen de gerechten die jij het allerlekkerst vindt!

Geniet van onze unieke, ambachtelijke sandwiches, verrukkelijke zoete lekkernijen en haal een verfrissend drankje of warme kop koffie bij onze bar. Deze interactieve ervaring laat je kennismaken met de hoogwaardige producten van Villa Heidetuin, terwijl je ondergedompeld wordt in een ontspannen en idyllische buitenomgeving.

Geniet van heerlijk eten, een prachtige omgeving en een onvergetelijke dag vol ontspanning terwijl we samen het nieuwe seizoen feestelijk inluiden!

Breng simpelweg je picknickkleed mee, zoek een perfect plekje op het betoverende Landgoed Lievensberg, en we hopen je daar te zien!”